Tuition Calculator (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: About
is: Um

en: Creator
is: Stofnandi
