Tuition Calculator (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Disclaimer
pl: Klauzula informacyjna

en: Other
pl: Inne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: About
pl: O stronie

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Creator
pl: Twórca

en: Calculate
pl: Oblicz
