Tuition Calculator (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Other
af: Ander
