Tuition Calculator (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Other
ast: Otru
