Tuition Calculator (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Disclaimer
ca: Descàrrec

en: Other
ca: Altres

en: Title text
ca: Text del títol

en: About
ca: Detalls

en: Creator
ca: Creador
