Tuition Calculator (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Other
cs: Jiné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Title text
cs: Text názvu

en: About
cs: Popis

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Calculate
cs: Spočítat
