Tuition Calculator (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Other
eo: Alia
