Tuition Calculator (1.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: Font Size
fr: Taille de la fonte

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Disclaimer
fr: Avertissement

en: Other
fr: Autre

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Top Margin
fr: Marge supérieure

en: Right Margin
fr: Marge de Droite

en: Bottom Margin
fr: Marge Inférieure

en: Left Margin
fr: Marge de Gauche

en: Intro text
fr: Texte d'introduction

en: Title text
fr: Texte du titre

en: About
fr: À propos

en: Landscape
fr: Paysage

en: Creator
fr: Créateur

en: Calculate
fr: Calculer
