Tuition Calculator (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: Other
he: אחר

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: About
he: אודות
