Tuition Calculator (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Disclaimer
hi: अस्वीकरण

en: Other
hi: अन्य

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: About
hi: के बारे में
