Tuition Calculator (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Other
kk: Басқа
