Tuition Calculator (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie

en: Calculate
lt: Skaičiuoti
