Tuition Calculator (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
