Tuition Calculator (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Other
fa: ساير

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Title text
fa: متن عنوان

en: About
fa: درباره

en: Creator
fa: سازنده
