Tuition Calculator (1.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Disclaimer
sv: Ansvarsfriskrivning

en: Other
sv: Övriga

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Orientation
sv: Orientering

en: Intro text
sv: Inledande text

en: Title text
sv: Text för titel

en: About
sv: Om

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Calculate
sv: Beräkna
