Tuition Calculator (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை

en: About
ta: பற்றி
