Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
