Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.
