Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد سایت شده‌اید.
