Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Create new account
da: Opret konto

en: Machine name
da: Internt navn

en: Registration successful. You are now logged in.
da: Registrering lykkedes. Du er nu logget ind.
