Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
