Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.
