Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
