Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
