Tupas Authentication (8.x-1.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
