Tupas Authentication (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Registration successful. You are now logged in.
ja: 正常に登録されました。 あなたは現在、ログインしています。
