Tupas Authentication (8.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.
