Tupas Authentication (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Registration successful. You are now logged in.
fi: Rekisteröityminen onnistui. Olet nyt kirjautunut sisään.
