Cloudflare Turnstile (1.0.11) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ
