Cloudflare Turnstile (1.0.11) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Size
it: Dimensione

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Theme
it: Tema

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Normal
it: Normale

en: Appearance
it: Aspetto

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Spam control
it: Controllo spam

en: Execute
it: Esegui

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco

en: Indonesian
it: Indonesiano

en: Polish
it: Polacco

en: Russian
it: Russo

en: Turkish
it: Turco

en: About
it: Informazioni

en: Compact
it: Compatto

en: Dark
it: Scuro
