Cloudflare Turnstile (1.0.11) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Size
km: ទំហំ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Never
km: កុំ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Turkish
km: ទួរគី

en: About
km: អំពី
