Cloudflare Turnstile (1.1.10) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Size
bs: Veličina

en: Theme
bs: Tema

en: Normal
bs: Normalno

en: English
bs: Engleski
