Cloudflare Turnstile (1.1.11) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Size
ta: அளவு

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Theme
ta: தீம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: About
ta: பற்றி

en: Compact
ta: அடக்கமான
