Cloudflare Turnstile (1.1.13) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Size
hu: Méret

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Theme
hu: Smink

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Normal
hu: Általános

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Flexible
hu: Rugalmas

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Polish
hu: lengyel

en: Russian
hu: orosz

en: Turkish
hu: török

en: About
hu: Leírás

en: Site key
hu: Webhelykulcs

en: Compact
hu: Tömör

en: Chinese (Simplified)
hu: Kínai (egyszerűsített)

en: Dark
hu: Sötét

en: Light (default)
hu: Világos (alapértelmezés)

en: Set the <a href=":tabindex">tabindex</a> of the widget and challenge (Default = 0). If other elements in your page use tabindex, it should be set to make user navigation easier.
hu: Megadható a felületi elem és a CAPTCHA-teszt <a href=":tabindex">tabindexe</a> (alapértelmezés szerint nulla). Ha az oldalon további elemek is használnak tabindexet, akkor érdemes azokat is beállítani a könnyebb navigáció érdekében.
