Cloudflare Turnstile (1.1.13) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Size
pt: Tamanho

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Theme
pt: Tema

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Widget settings
pt: Configurações do widget

en: Appearance
pt: Aparência

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Japanese
pt: Japonês

en: Korean
pt: Coreano

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Spam control
pt: Controle de spam

en: Flexible
pt: Flexível

en: Execute
pt: Executar

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Indonesian
pt: Indonésio

en: Polish
pt: Polonês

en: Russian
pt: Russo

en: Turkish
pt: Turco

en: About
pt: Sobre

en: Site key
pt: Chave do site

en: Compact
pt: Compacto

en: Dark
pt: Escuro

en: Portuguese (Brazil)
pt: Português (Brasil)
