Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Size
ca: Mida

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Theme
ca: Tema

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Appearance
ca: Aparença

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Execute
ca: Executa

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Russian
ca: Rus

en: Turkish
ca: Turc

en: About
ca: Detalls

en: Compact
ca: Compacta

en: Dark
ca: Fosc
