Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Size
cy: Maint

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Theme
cy: Thema

en: Never
cy: Byth

en: Normal
cy: Cyffredin

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Turkish
cy: Tyrceg
