Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Size
fi: Koko

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Theme
fi: Teema

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Normal
fi: Normaali

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Flexible
fi: Joustava

en: Execute
fi: Suorita

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Russian
fi: venäjä

en: Turkish
fi: turkki

en: About
fi: Tietoja

en: Compact
fi: Kompakti

en: Dark
fi: Tumma
