Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Size
is: Stærð

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Theme
is: Þema

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Appearance
is: Útlit

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Russian
is: Rússneska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: About
is: Um
