Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Size
ne: आकार

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Normal
ne: साधारण

en: Appearance
ne: रूप

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Russian
ne: रूसी

en: Turkish
ne: तुर्की

en: About
ne: बारेमा
