Cloudflare Turnstile (1.1.14) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Size
uk: Розмір

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Theme
uk: Тема

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Normal
uk: Звичайне

en: Appearance
uk: Вигляд

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Retry
uk: Повтор

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: Auto
uk: Авто

en: Execute
uk: Виконати

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Turkish
uk: Турецька

en: About
uk: Про модуль

en: Compact
uk: Компактний

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайською (спрощеною)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (традиційний)

en: Dark
uk: Темний

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)
