Cloudflare Turnstile (1.1.15) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Size
mr: आकार

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Normal
mr: साधारण

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Turkish
mr: टर्किश
