Cloudflare Turnstile (1.1.15) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Size
ro: Mărime

en: General settings
ro: Setări generale

en: Theme
ro: Temă

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Appearance
ro: Aspect

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Korean
ro: Coreană

en: Spam control
ro: Control de spam

en: Flexible
ro: Flexibil

en: Execute
ro: Execută

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Russian
ro: Rusă

en: Turkish
ro: Turcă

en: About
ro: Despre
