Cloudflare Turnstile (1.1.15) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Size
sq: Madhësia

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Never
sq: Asnjëherë

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Polish
sq: Polonisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: About
sq: Informacione
