Cloudflare Turnstile (1.1.16) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Size
ast: Tamañu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Never
ast: Nunca

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Korean
ast: Coreanu
