Cloudflare Turnstile (1.1.17) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Size
dz: ཚད།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Indonesian
dz: ཨིན་ཌོ་ནེ་ཤི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།
