Cloudflare Turnstile (1.1.17) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Language
sv: Mál

en: Size
sv: Stødd

en: General settings
sv: Almennar setingar

en: Never
sv: Ongantíð

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: German
sv: Týskt

en: Indonesian
sv: Indonesiskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: About
sv: Um
