Cloudflare Turnstile (1.1.18) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Size
eo: Grandeco

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Never
eo: Neniam

en: Appearance
eo: Aspekto

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Polish
eo: Pola

en: Russian
eo: Rusa

en: Turkish
eo: Turka
