Cloudflare Turnstile (1.1.19) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Russian
my: ရုရှား

en: About
my: အကြောင်း
