Cloudflare Turnstile (1.1.19) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Size
oc: Talha

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Theme
oc: Tèma

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Keys
oc: Clés

en: Execute
oc: Executar

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand

en: Polish
oc: Polonés

en: Russian
oc: Rus

en: Turkish
oc: Turc

en: About
oc: A prepaus
